Maak kennis met onze ADVISEURS

Onze adviseurs helpen u graag om de behoefte van uw dieren goed in te vullen. Met vakinhoudelijke kennis en advies op maat staan wij u graag bij om het beste uit uw bedrijf te halen. Dit wordt al ruim 100 jaar gewaardeerd door onze klanten!

Jos de Bie
Jos de Bie
Specialist Insecten
j.debie@agrifirm.com 06 - 55 87 09 11
Ronald Sturkenboom
Ronald Sturkenboom
Specialist Insecten
r.sturkenboom@agrifirm.com 06 - 53 54 84 77
Ronald Vernooij
Ronald Vernooij
Commercieel adviseur varkens
r.vernooij@agrifirm.com 06 - 55 36 35 92
Marius van Zandwijk
Marius van Zandwijk
Manager sourcing & business development
m.vanzandwijk@agrifirm.com 06 - 28 44 25 79
Jaap Lintermans
Jaap Lintermans
Commercieel adviseur varkens
j.lintermans@agrifirm.com 06 - 20 01 70 21
Angri van Schijndel
Angri van Schijndel
Verkoopleider varkens
a.vanschijndel@agrifirm.com 06 - 22 95 91 15
Jos de Bie
Jos de Bie
Commercieel adviseur varkens
j.debie@agrifirm.com 06 - 55 87 09 11
Rinze Westra
Rinze Westra
Manager Operations
r.westra@agrifirm.com 06 - 12 02 77 11
Marli van Lith
Marli van Lith
Commercieel adviseur rundvee
m.vanlith@agrifirm.com 06 - 22 99 39 54
Olga van Grootheest
Olga van Grootheest
Commercieel adviseur rundvee
o.vangrootheest@agrifirm.com 06 - 83 12 43 81
Amber van Zante
Amber van Zante
Commercieel adviseur rundvee
a.vanzante@agrifirm.com 06 - 12 94 02 74
Suzanne van Kollenburg
Suzanne van Kollenburg
Commercieel adviseur rundvee
s.vankollenburg@agrifirm.com 06 - 12 96 82 75
Edwin Boeijen
Edwin Boeijen
Commercieel adviseur rundvee
e.boeijen@agrifirm.com 06 - 13 02 79 86
Olga Munsterman-Kroese
Olga Munsterman-Kroese
Commercieel adviseur rundvee
o.kroese@agrifirm.com 06 - 22 99 39 81
Bente Boonzaaijer
Bente Boonzaaijer
Teamleider rundvee
b.boonzaaijer@agrifirm.com 06 - 57 02 08 08
Martin Mulder
Martin Mulder
Commercieel adviseur rundvee
m.mulder@agrifirm.com 06 - 22 99 40 41
Ronald Sturkenboom
Ronald Sturkenboom
Commercieel adviseur rundvee
r.sturkenboom@agrifirm.com 06 - 53 54 84 77